• Personálne obsadenie školskej jedálne:

Vedúca školskej jedálne:    Veronika Ščepánová

Hlavná kuchárka:                 Marta Klimentová

Pomocná kuchárka:            Oľga Chmelová

Simona Petrušová

V našej materskej škole sa v školskom roku 2023/2024 stravuje 87 detí a 14 zamestnancov MŠ.

Platby za stravu sa uhrádzajú mesačne vopred, kažký stravník je povinný platbu uskutočniť do 15-eho dňa v mesiaci formou šeku, alebo prevodným príkazom cez internetbanking. Všetky informácie ohľadom šekov a platieb vám poskytne vedúca školskej jedálne.

Kontakty:   034/7790336

veducasj@mslab.sk

Jedálny lístok v našom predškolskom zariadení je zostavovaný na základe zásad pre zostavovanie jedálnych lístkov. Aktuálny jedálny lístok je vyvesený v šatniach na oboch stranách pavilónu ako aj na internetovej stránke MŠ.

Zloženie jedálneho lístka je nasledoné:

1x v týždni múčne sladké jedlo

1x v týždni slané bezmäsité jedlo

1x v týždni polomäsité jedlo

2x v týždni plná norma mäsa

• Materská škola je zapojená prostredníctvom školskej jedálne do programu EU Školské mlieko a Školské ovocie. Vďaka týmto programom majú deti zabezpečené dotované ovocie, ovocné šťavy, mlieko a mliečne výrobky.
      • Zelenina je do jedálneho lístka zaraďovaná denne v podobe šalátov, petržlenovej vňate, citrónovej šťavy....

• Mlieko a mliečne výrobky sú deťom podávané denne, či už vo forme mliečnych nápojov, jogurtov, termixov.

• Podľa možností finančného limitu je do jedálneho lístka v čo najvyššom počte zahrnutý príjem ovocia.
      •
      • Školská jedáleň taktiež zabezpečuje celodenný pitný režim, v ktorom sú uprednostňované nápoje s nižším obsahom cukrov.