• Poplatky v MŠ

•

Zákonný zástupca dieťaťa, ktoré bolo vydaním písomného rozhodnutia prijaté do materskej školy, je povinný mesačne uhradiť sumu za pobyt dieťaťa v materskej škole stanovenú Všeobecne záväzným nariadením Obce Láb č. 12/2019 v sume 30 €.

Poplatok sa neuhrádza za dieťa:

• ktoré plní povinné predprimárne vzdelávanie,
          • ktoré pokračuje v plnení povinného predprimárneho vzdelávania,
          • ak zákonný zástupca dieťaťa predloží riaditeľke školy doklad o tom, že je poberateľom dávky v hmotnej núdzi a príspevkov k dávke v hmotnej núdzi,
          • ktoré je umiestnené v zariadení na základe rozhodnutia súdu.

Poplatok za pobyt dieťaťa v materskej škole sa neuhrádza na základe rozhodnutia riaditeľky za dieťa, ktoré:

• má prerušenú dochádzku do materskej školy na viac ako tridsať po sebe nasledujúcich kalendárnych dní z dôvodu choroby alebo závažných dôvodov preukázateľným spôsobom, rodič požiada o odpustenie na základe písomnej žiadosti
          • nedochádzalo do školy v čase školských prázdnin alebo bola prerušená prevádzka školy zapríčinená zriaďovateľom, alebo inými závažnými dôvodmi, rodič zaplatí iba pomernú časť poplatku.

Príspevok sa uhrádza na účet MŠ  bezhotovostne alebo cez edupage.

Príspevok sa uhrádza za každý mesiac v termíne do 15. dňa v danom mesiaci. Príspevok možno uhradiť v tom istom termíne aj naraz za dlhšie obdobie ( september - december, január - jún)

Číslo účtu na príspevok za MŠ: SK49 5600 0000 0032 4920 5005

Pri každom prevode v poznámke pre prijímateľa treba uviesť meno dieťaťa.